Jak dbać o usta zimą

Wraz z zimowym wynikowy nasz nastrój kończy się nieszczęśliwy, a także gorączkowo czekają na wakacje aby wysłać naszej firmy do dobrego nastroju.

To znajduje się w tych ciemnych i także chaotycznych dni zupełnie nie pamiętam piękno z ich usta dziś oferujemy Państwu garść pomysłów, które pomogą im stać się strzeżony nawet w trakcie dni zimą.

Omijać Wyczyść o obrysować usta.

Każda kobieta uważa, że w ten sposób jesteście zamierzać być stosunkowo lub dość mokro. Niestety, rzeczywistość jest zupełnie inna wielu części składał się z w ślinie mają zły wpływ na skórę warg.

W trakcie zimowej razy użyć jak kilka płynów

usta zimą Spożywać okresy niewielka kwota z wody, aby omijać odwodnienie z żywej istoty. Tak możesz pomóc usta i warstwy skóry powinny zatem być suche.

Wykorzystaj do tego po prostu szminki, występy, jak również odżywki

To na pewno w chłodne razy, jeśli w trakcie ciepłych dni od nie tak wielkie znaczenie, jakiej marki jest Twój kosmetyki. Współczynnik jest rzeczywiście, że wiele przystępnych pomadki i mieni zawierają szkodliwe części, które mieszczą się w systemie ciała.

W tym przypadku, to faktycznie nawet dla powodując negatywne oddychanie, a także suchość podczas gdy Przedmioty mają własną jakość, która jest swego rodzaju poziom bezpieczeństwa w porównaniu mikroorganizmy, które mogą spaść na ustach.

Wykonać Ci doświadczenie to natychmiast ochronę przed wysuszeniem.

Jeśli naprawdę czujesz, że tylko od strony jamy ustnej są faktycznie sucha, stan zapalny lub nawet już podzielić, to natychmiast użyć balsam (jeśli to możliwe proste odżywka). Należy pamiętać, że przed podaniem dłonie muszą stale być zadbane i zdezynfekowane.

Właściwość technik

Istnieje wiele płyny, które byłyby bardzo dobry dla Ciebie i Twojej jamy ustnej leczenie w domu. Wśród nich jest tuszowanie z miodem naturalnym.

Spróbuj obsłużyć max na usta, bez względu na sezon, jak one są tylko jednym z atrybuty Twojej skóry, jak również muszą być nowe i również soczyste stale, stanie w stanie opuścić dobrą opinię o znajomych kolację, a także budzić zainteresowanie samców.

oznacza, aby zatrzymać w piękne zimą

Nawet z blokowaniem początkowej naszej skóry przychodzi, aby być całkowicie sucha, zepsuty i również zaczął być oddalającym. Nasze włosy regularnie rozwija i również zacznie przeciekać. Nasze usta są rzeczywiście bolesne i wyschnąć. Wymienione tutaj są 10 pomysłów, jak można zachować ich odwołania w miesiącach zimowych.

mroźne ustaWykonać z pewnością nie do zapamiętania balsam. Promieniowania UV są faktycznie tych, które tworzą oparzenia słoneczne, a jednocześnie promieniowanie UVA powoduje zmarszczki na skórze, oko szkody i również mogą łatwo spowodować komórek nowotworowych. Oznacza to, że nawet jeśli masz okno w domu lub w pracy, lub nawet jedynie własne samochody i ciężarówki, wymagają zabezpieczeń szczegółowe dla warstwy skóry, nawet na ponurych czasów.

Przesuń pod prysznicem. Dobrze wyważona skóry naturalne ochronne barykady, składa się z tłuszczów. Gdy temp i wilgoć spadła, ten organiczny barykada staje się narażony. Czyli dlaczego zalecane długie stanie pod prysznicem zważywszy, że wody i szczególnie gorąco, wysysających wilgoć z Powłoka ta zapobiegawcze i warstwę skóry kończy się bycia wyschnąć i szybko.

Z dala od elementów wraz z kwasami, jak również ałunu. Bardzo uważnie przeczytać informacje od produktów kosmetycznych, które są aktualnie dostępne w okresie zimowym. Zapobiec te one z alfa kwasy i również pić. Związki te mają wspaniały wynik w warunkach ciepłej pogody, ale one łatwo wydobyte z jego wszystkie naturalne skóry warstwy oleju, który jest faktycznie nie jest idealnym miejscem na okres jesienno-zimowy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *